Follow Us

Jakie są zalety leasingu samochodów?

Jakie są zalety leasingu samochodów?

Możliwości sfinansowania firmowego auta obecnie działający przedsiębiorcy mają naprawdę wiele. Rozwiązaniem, które z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością jest leasing. Zobaczmy, jakie korzyści przynosi to rozwiązanie.

Plusy leasingu

Leasing auta jest coraz bardziej popularnym rozwiązaniem wśród polskich przedsiębiorców. Na rynku działa więc wiele firm specjalizujących się w leasingu dla firm. Do tych, które śmiało można wybrać należy Santander Consumer Multirent. Przygotowana przez ten brand oferta jest dla przedsiębiorców naprawdę bardzo korzystna. Przede wszystkim przedsiębiorcy, którzy wybiorą tę właśnie firmę, będą mogli zawrzeć umowę leasingową nie tylko dotyczącą odpłatnego użytkowania nowego, ale także używanego samochodu. Co więcej, mogą wziąć w leasing zarówno auto osobowe, jak i dostawcze. SCM to firma, której specjalnością jest leasing operacyjny. Jest on dla przedsiębiorców wyjątkowo korzystnym rozwiązaniem. Zawarcie umowy leasingowej wiąże się z koniecznością płacenia comiesięcznej raty w ściśle określonej wysokości. W przypadku leasingu operacyjnego przedsiębiorca może tę ratę wliczyć w koszty prowadzenia firmy. Drugim rodzajem leasingu jest leasing finansowy. Nie jest on już dla przedsiębiorców tak korzystny, jak operacyjny. Oferuje go więc mniejsza liczba firm leasingowych.

Co jeszcze proponuje SCM?

Przygotowana przez Santander Consumer Multirent oferta leasingowa jest naprawdę bardzo atrakcyjna. SCM proponuje swoim leasingobiorcom szereg dodatkowych produktów. Sprawiają one, że oferta staje się jeszcze bardziej ciekawa. Jednym z produktów dodatkowych jest pakiet ubezpieczeń. Decyzja zapada bardzo szybko, a formalności są przez SCM ograniczone do niezbędnego minimum. Swoją ofertę Santader Consumer Multirent kieruje przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstwa. Nie ma przy tym znaczenia branża, w której dana firma działa.

Leasing auta to jedna z bardziej obecnie popularnych możliwości zbudowania lub wymiany firmowej floty. Rozwiązanie to ma wiele zalet.

Dodaj komentarz