Follow Us

Turystyka młodzieżowa – czyli gdzie wysłać dziecko na wakacje?

Kiedy zbliżają się wakacje, wielu rodziców nie ma pojęcia gdzie najlepiej posłać swoje dziecko. Oczywiście, czasem wszyscy wyjeżdżają wspólnie, jednak czasem małżeństwo chciałoby pobyć samo przynajmniej na wakacjach, a nastolatek też będzie często bardziej zadowolony, jeśli wyjedzie na jakiś obóz ze znajomymi, niż z własnymi rodzicami.

To okazja nie tylko do nauczenia dziecka samodzielności i pozwolenia mu na poznanie innych, ciekawych ludzi, lecz często też na naukę czegoś ciekawego – organizowane są przecież licznie obozy czy to językowe czy sportowe. Gdzie jednak szukać tych bezpiecznych, gdzie nie trzeba się będzie obawiać o swoją pociechę?

Wypoczynek i nauka

Młodzież powinna na wakacjach łączyć przyjemne z pożytecznym i jednocześnie odpoczywać oraz uczyć się. Są ku temu liczne możliwości, ponieważ w tej chwili branża wyjazdów przeznaczonych ściśle dla młodzieży bardzo dobrze się rozwija. Można na przykład posłać swoje dziecko do Hiszpanii, by jednocześnie cieszyło się tamtejszym słońcem i szlifowało język. Zresztą, takie obozy nie muszą być koniecznie organizowane poza granicami naszego kraju, żeby były interesujące. Wiele z nich odbywa się w Polsce – a i tak młodzież jest zachwycona!

Turystyka młodzieżowa – czyli gdzie wysłać dziecko na wakacje?

Turystyka młodzieżowa świetnie się ostatnio rozwija, jednak kupując wczasy dla swojego dziecka, warto wybrać sprawdzoną ofertę, żeby mieć pewność, że wszystko pójdzie dobrze. Na szczęście dostępna jest na przykład oferta firmy ATAS, która specjalizuje się w turystyce młodzieżowej i językowej, będąc obecna na rynku już od 1989 roku. Firma zajmuje się zresztą nie tylko organizacją wyjazdów wakacyjnych, lecz wiele swoich podróży pozwala odbyć w trakcie trwania roku szkolnego. Z powodzeniem współpracuje z nauczycielami z całej Polski, którzy zresztą rekomendują wyjazdy z firmą ATAS jako uzupełnienie programu nauczania w szkole. W Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu znajdują się biura sprzedaży, gdzie można dowiedzieć się więcej.

Dodaj komentarz